Naše služby

Parkovisko priamo pri vstupe

Obchodný dom ALBERO má vlastné veľké parkovisko, na ktorom môžete počas návštevy obchodného domu neobmedzene dlho parkovať BEZPLATNE !

Dovoz nábytku

Znamená privezenie nábytku na najbližšie možné miesto dostupné autom.

Bratislava – Petržalka 39 EUR
Bratislava – Karlova Ves, Jarovce, Rusovce 39 EUR
Bratislava – ostatné mestské časti 49 EUR
Mimo Bratislavy 1,8 EUR/km plus 25 EUR fixná zložka,
počíta sa len cesta tam
Matracový utorok rozvoz matracov a roštov bez vynášky v rámci Bratislavy zaplatíme v utorok za Vás!

Vynesenie nábytku

Znamená vynesenie nábytku dvoma pracovníkmi do bytu, alebo domu, na určené miesto. Cena závisí od množstva vynášaného nábytku a jeho hmotnosti.

Montáž nábytku (okrem kuchynskej linky)

Významne ovplyvňuje funkčnosť a životnosť nábytku. Vždy montujeme dvoma pracovníkmi. Cena za montáž nábytku závisí od časovej a technickej náročnosti.

 

Montáž kuchynskej linky

Je najnáročnejšia spomedzi montáží nábytku. Montáž kuchynskej linky Vám zabezpečíme prostredníctvom overených profesionálov s množstvom skúseností a technickým vybavením na najvyššej úrovni.

Odborné poradenstvo pri výbere nábytku

Príďte k nám a zistíte, ako vyzerá skutočné poradenstvo a plánovanie pri výbere nového nábytku. Naši odborní poradcovia majú radi svoju prácu, rozumejú jej a navyše majú aj dlhoročné skúsenosti a sú pravidelne školení. Pri výbere nábytku určite platí, že dobrá rada je nad zlato.

Plánovanie kuchýň

Naši architekti Vám naplánujú a nakreslia kuchyňu podľa Vašich požiadaviek s ohľadom na ergonómiu kuchyne tak, aby ste boli maximálne spokojní. Následne Vám zameriame priestor a vytvoríme 3D model Vašej kuchyne, aby ste si ju vedeli čo najpresnejšie predstaviť.

Platobné karty

Akceptujeme všetky platobné karty platné na území Slovenskej republiky.

Splátkové systémy

Tovar na splátky ?  Quatro.

Parkovanie zdarma