Matrace - technogel

Technogel Sleeping

Technogel je medzinárodná spoločnosť, ktorá vyrába a distribuuje produkty z unikátneho patentovaného gélu Technogel. Neustály výskum a vývoj sú základnými kameňmi TECHNOGELU. Všetko, čo vytvára je zamerané na zlepšenie kvality spánku.

Značková rada “Technogel Sleeping” zahŕňa ponuku gélových matracov a vankúšov – a čo je na tomto géle tak unikátneho? Technogel je unikátny “mäkký-pevný” materiál, ktorý kombinuje vlastnosti tekutiny – je prispôsobivý ako voda, ale zároveň disponuje vlastnosťami pevnej látky. Gél sa postupne prispôsobí vášmu telu a zmierni tlak – dochádza tu teda k dokonalej kombinácii pohodlia a ergonomické podpory.

Benefity Technogelu:
1. Ideálna opora: Technogel má 20x vyššiu hustotu ako priemerná pamäťová pena. To znamená rovnakú hustotu ako voda a tiež veľmi blízko k hustote ľudského tela.
2. Rozloženie tlaku: Rovnaký objem tela leží na väčšej ploche.
3. Jednoduchosť pohybu v spánku: Keďže gel neobsahuje vzduch, nikdy sa nevyprázdni. Nezaboríte sa, ale máte pocit akoby plávania na matraci.
4. Dôsledný komfort: Na rozdiel od peny, nestvrdne ani nezmäkne so zmenami teploty ani počas rokov používania.
5. Teplotná regulácia: Vysoká hustota a teplotná vodivosť pomáhajú gelu ukladať a rozptylovať telesné teplo prostredníctvom ventilačných kanálikov počas spánku. Pena je izolant, má nízku tepelnú kapacitu a odráža telesné teplo naspäť proti telu.

[category_top_product]

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Parkovanie zdarma