Koniec rozťahovaniu v posteli

25. septembra 2014

Rozťahovanie v posteli je nepochopený šport. Ťažko ho vysvetlíte partnerom, ktorí sa prebudia s vašim kolenom zaseknutým v krížoch. Alebo s palcom vašej nohy v uchu. A pritom to má také jednoduché riešenie…čítajte ďalej.

Spať musíte, zdravý spánok je dôležitý. Ťažko sa to ale vysvetľuje partnerom, ktorí sa prebudia s vašim kolenom zaseknutým v krížoch. Alebo s palcom vašej nohy v uchu.

Ale…môžete za to?

Našli sme vám výhovorku: Nie. Nerobíte to naschvál. Lekári potvrdzujú, že pohyb v spánku je celkom prirodzený. V posteli mení polohu každý. Vaše telo cíti nepohodlie aj v spánku, a tak vás obráti rezkejšie ako palacinku v panvici. A netreba zabúdať na sny. Raz-dva skončíte s nohami na stene, alebo celí na zemi. A ráno vás čaká ublížený pohľad frustrovaných polovičiek. Rozťahuješ sa!

Čo s tým?

Povedzme si to rovno, vy by ste tak radi partnerom vyhoveli, a prestali po posteli cestovať. Aj priviazať k matracu by ste sa nechali, keby to pomohlo. Ale ako vedia všetky matky, majitelia domácich zvierat a odcudzených perín, cesta k slobode sa nájde vždy.

Takže, čo vás zastaví?

Vás nič. Vy svoj meter a pol potrebujete. Ale vašej polovičke by mohlo čosi z postele zostať, a na to tu máte Albero.

Ako vieme pomôcť?

S nočným cestovaním vám v Albere nepomôžeme, ale s dostatkom miesta na spanie určite áno. Naše postele aj matrace vyrábame na mieru – dĺžka či šírka 220cm a viac nie je problém. Rozmery postele aj matraca vieme prispôsobiť presne vašim potrebám – s presnosťou na 1 centimeter. A ak by vám nestačilo ani to, máme v ponuke postele so širokými čalúnenými bočnicami (na obrázku je model Prince od výrobcu špičkových matracov Segum). Poskytne vám potrebných pár centimetrov, a aj miesto na odloženie vašej nedočítanej knižky.


Nájdete ju v našom obchode > Čalúnená posteľ PRINCE

Čalúnená posteľ PRINCE má netradičný vzhľad so širokou bočnicou. Máte možnosť si vybrať, či bude široká bočnica vpravo, vľavo alebo pri nohách. Matrac si každý volí sám, podľa individuálnych požiadaviek.

Spálne
Albero Bratislava