Aký typ bývania sa k vám hodí?

26. apríla 2016

Uvažujete o novej obývacej izbe alebo spriadate sny o tom, ako bude vyzerať váš vlastný byt? Povedzme si úprimne, jeden z faktorov, ktorý najviac ovplyvňuje, ako bude príbytok vyzerať, je žena. A my, ženy, to vieme úplne presne, len sa to každú chvíľu mení 🙂

Dnes vám pomôžeme vybrať  vhodný interiér presne podľa vášho vkusu.

 

Pre Všetkých klasikov

 

Váš šatník je skôr elegantný a priatelia majú problém ísť s vami na obed, pretože tie hranolky si proste nedáte? Preferujete určitý štandard, kvalitu a nadčasovosť. Pre váš vkus je potom určený masívny nábytok z orechovej dyhy. Vkusne doplní akýkoľvek interiér a vyčarí z neho sofistikované, ale stále útulné miesto. Séria RAPSODIA zahŕňa solitéry vhodné pre celý interiér, a tak sa váš byt môže niesť v jednotnom duchu.

 

 

Pre milovníkov vintage

 

Ak je babkina povala a všetky vintage-retro bazáre vaším teritóriom a v skrini vám rozvoniava vrecúško levandule, pojem vintage dobre poznáte. Biely nábytok, fialové doplnky… Je to ono? Provensálsky a vidiecky štýl bývania sa v poslednej dobe teší veľkej obľube. Pôsobí čisto a veľmi príjemne. Vyznávačov tohto „starého“ bývania v súčasnom šate potešia série MALTAGEORGIA či COUNTRY INN.

 

 

Ak vás bavia čisté tvary

 

Pokukujete po všetkých výtvoroch súčasných architektov? Jasné línie a niekedy až futuristické tvary. Tento štýl zvaný minimalizmus sa vyhýba akýmkoľvek ozdôbkam navyše a prísne zapadá do interiéru. Séria LINEA, ako už napovedá jej názov, je plná čistých tvarov a ulahodí oku každého modernistu. Celkový dojem môžete zjemniť výberom bielej farby nábytku.

 

Rekonštrukcia
Albero Bratislava